O nas

Kilka słów o nas

Poznaj nas

Moje pierwsze spotkania z branżą filmową sięgają roku 2001. Wówczas rozpoczęła się moja przygoda z montażem filmowym. Tworzenie narracji ruchomych obrazów, dobieranie muzycznego tła, kreowanie filmowego świata dość szybko stały się moją pasją. Równie prędko zorientowałem się też, że patrzę na świat kadrami X muzy. Moja przygoda z filmowaniem rozpoczęła się rok później. Pamiętne, pierwsze spotkanie z Panasoniciem MS-5 i bolącymi plecami:). Tak przez lata filmowo i montażowo dojrzewałem coraz bardziej. W 2008 roku dołączyła do mnie i mojej pasji moja wspaniała małżonka. To ona stała się największym i najważniejszym krytykiem moich dzieł, to jej kobieca subtelność dostarcza mi inspiracji. Od lat tworzymy, uzupełniający się nawzajem, duet operatorsko-montażowy.

W pracy nasza kreatywność ma do dyspozycji szereg obiektywów, które pozwalają nam spojrzeć na wydarzenia w naszych filmach z różnych perspektyw. Szczególnie uwielbiamy pracować na tzw. zoomach, dzięki którym z dużej odległości, bez nadmiernej ingerencji w chwilę, chcemy uchwycić to coś.  Dodatkowo korzystamy z systemów stabilizacji (slider i steadycam), dzięki którym uchwycone przez nas ujęcia są krystalicznie opanowane. Gdyby jednak na ziemi byłoby nam za ciasno, możemy również spojrzeć na akcję z góry za pomocą drona lub wykonać ujęcia w ruchu systemem GOPRO.

Zespół AsnaFilm

ANNA ŚLIWIŃSKA

operatorka canonowskiej 5, naczelna recenzentka produkcji ASNA FILM, którym dodaje subtelności. Miłośniczka snu, polskich seriali i kultury niemieckiej. Jest autorką najsurowszych krytyk pracy drugiego operatora:).

SZYMON ŚLIWIŃSKI

głównodowodzący, kierownik produkcji, dżokej canonowskiej 6. Miłośnik gadżetów i obiektywu macro. Jego znane na całym świecie ADHD powoduje, że glidecam nie może odpocząć:)